Dozor: Ing. Hana Langmajerová
Změny v rozvrzích učitelů |
Blažková Alena |
7 |
navíc
|
TEV |
4PSA (sk B) |
HTV1 |
|
8 |
navíc
|
TEV |
4PSA (sk B) |
HTV1 |
|
|
Bouchnerová Dana |
3 |
přesun <<
|
UCT |
3OB |
S208 |
z 18.3. 2. hod |
|
Brabcová Pavla |
1 |
odpadá |
PSY |
4PVS (EKMG) |
|
zrušeno |
|
Číhalová Jana |
3 |
výměna >> |
OSE |
4PSB |
|
na 20.3. 3. hod |
|
Foltová Jitka |
5 |
odpadá |
MAM |
4PVS (EKMG) |
|
zrušeno |
|
Hamáčková Alena |
1 |
výměna <<
|
TAZ |
2KC |
T9 |
z 2. hod |
1 |
výměna >> |
STO |
2KC |
|
na 2. hod |
2 |
výměna <<
|
STO |
2KC |
T9 |
z 1. hod |
2 |
výměna >> |
TAZ |
2KC |
|
na 1. hod |
|
Hartmannová Eva |
3 |
odpadá |
BIM |
4PVS (ANTP) |
|
zrušeno |
5 |
změna |
TEV |
4PVS (ANTP)+ |
|
zrušeno |
6A |
změna |
TEV |
4PVS (ANTP)+ |
|
zrušeno |
|
Herzová Zora |
5 |
supl.
(Tau JC)
|
ANJ |
1KC |
T7 |
dozor |
5 |
odpadá |
ICT |
2F |
|
|
|
Hrdlička Aleš |
1 |
odpadá |
FOM |
2F |
|
|
2 |
odpadá |
FOM |
2F |
|
|
|
Chalupová Lenka |
1 |
odpadá |
KAM |
4PVS (ANTP) |
|
zrušeno |
2 |
odpadá |
KAM |
4PVS (ANTP) |
|
zrušeno |
|
Janouškovcová Jindřiška |
3 |
přesun >> |
ZSV |
3OB |
|
na 18.3. 3. hod |
|
Ježková Markéta |
3 |
spojeno
(NoM JC)
|
ANJ |
1PSA (SK A) |
H57 |
|
3 |
změna
|
ANJ |
1PSA (SK B) |
H57 |
|
|
Kolmanová Lenka |
4 |
supl.
(Tau JC)
|
ANJ |
2KC |
T9 |
za odpadlou |
4 |
odpadá |
VAZ |
4PVS (ANTP) |
|
zrušeno |
|
Kotlíková Dagmar |
1 |
spojeno
(Koub SLC)
|
ANJ |
2KA (sk A) |
K7 |
|
1 |
změna
|
NOT |
2KA (sk B) |
K7 |
|
2 |
spojeno
(Koub SLC)
|
ANJ |
2KA (sk B) |
K7 |
|
2 |
změna
|
NOT |
2KA (sk A) |
K7 |
|
3 |
spojeno
(Koub SLC)
|
ANJ |
1KT (SK A) |
K5 |
|
3 |
změna
|
NEJ |
1KT (SK B) |
K5 |
|
4 |
spojeno
(Koub SLC)
|
ANJ |
1KT (SK B) |
K5 |
|
4 |
změna
|
NEJ |
1KT (SK A) |
K5 |
|
|
Krátká Petra |
3 |
navíc
|
TEV |
3S (TEVc) |
STEV |
za odpadlou |
3 |
změna |
TEV |
4PVS (TEVc)+ |
|
zrušeno |
4 |
navíc
|
TEV |
3S (TEVc) |
STEV |
za odpadlou |
4 |
změna |
TEV |
4PVS (TEVc)+ |
|
zrušeno |
|
Neuwirth Pavel |
6A. hod, 5. hod, 3. hod, 6B. - 7. hod, 1. - 2. hod, 4. hodObecný pedagogický dohled |
|
Pappová Hana |
6B |
odpadá |
KOA |
4PVS (EKM1) |
|
zrušeno |
|
Poul Daniel |
3 |
navíc
|
TEV |
3S (TEVa) |
mim |
za odpadlou |
3 |
změna |
TEV |
4PVS (TEVa)+ |
|
zrušeno |
4 |
navíc
|
TEV |
3S (TEVa) |
mim |
za odpadlou |
4 |
změna |
TEV |
4PVS (TEVa)+ |
|
zrušeno |
|
Ruskayová Pavlína |
3 |
supl.
(Tau JC)
|
ANJ |
1KC |
T7 |
dozor |
6A |
odpadá |
MAT |
2F |
|
|
7 |
supl.
(New PedD)
|
MAT |
2KCP |
T1 |
za odpadlou |
|
Řimková Jolana |
3 |
výměna <<
|
EKO |
3PSB |
H49 |
z 18.3. 2. hod |
|
Savkovic Jovana |
6B |
výměna >> |
ANJ |
2PV |
|
na 20.3. 6B. hod |
|
Šťastný Radek |
6B |
odpadá |
KOA |
4PVS (EKM2) |
|
zrušeno |
|
Točíková Irena |
3 |
výměna >> |
PSK |
3PSB |
|
na 18.3. 2. hod |
|
Tůma Pavel |
2 |
přesun <<
|
ZPV |
2KCP |
T1 |
z 2. hod |
2 |
přesun >> |
ZPV |
2KCP |
|
na 2. hod |
|
Váchová Jindřiška |
2 |
odpadá |
EKO |
4PVS (EKMG) |
|
zrušeno |
6B |
výměna <<
|
EKO |
2PV |
K4 |
z 20.3. 6B. hod |
|
Zajíčková Hana |
|
Záruba Josef |
3 |
navíc
|
TEV |
3S (TEVb) |
mim |
za odpadlou |
3 |
změna |
TEV |
4PVS (TEVb)+ |
|
zrušeno |
4 |
navíc
|
TEV |
3S (TEVb) |
mim |
za odpadlou |
4 |
změna |
TEV |
4PVS (TEVb)+ |
|
zrušeno |
|
Zúbková Vanda |
3 |
výměna <<
|
OSE |
4PSB |
H46 |
z 20.3. 3. hod |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1KC |
3 |
ANJ |
|
T7 |
supluje |
Rus |
(Tau) |
5 |
ANJ |
|
T7 |
supluje |
Her |
(Tau) |
|
1KT |
3 |
ANJ |
SK A |
K5 |
spojí |
Kot |
(Koub) |
3 |
NEJ |
SK B |
K5 |
změna |
Kot |
|
4 |
ANJ |
SK B |
K5 |
spojí |
Kot |
(Koub) |
4 |
NEJ |
SK A |
K5 |
změna |
Kot |
|
|
1PSA |
3 |
ANJ |
SK A |
H57 |
spojí |
JeM |
(NoM) |
3 |
ANJ |
SK B |
H57 |
změna |
JeM |
|
|
2F |
6B. hod, 6A. hod, 7. hod, 1. - 2. hod, 4. - 5. hod, 3. hod Exkurze |
|
2KA |
1 |
ANJ |
sk A |
K7 |
spojí |
Kot |
(Koub) |
1 |
NOT |
sk B |
K7 |
změna |
Kot |
|
2 |
ANJ |
sk B |
K7 |
spojí |
Kot |
(Koub) |
2 |
NOT |
sk A |
K7 |
změna |
Kot |
|
|
2KC |
1 |
TAZ |
|
T9 |
výměna << |
Ham |
z 2. hod |
1 |
STO |
|
|
výměna >> |
|
na 19.3. 2. hod |
2 |
STO |
|
T9 |
výměna << |
Ham |
z 1. hod |
2 |
TAZ |
|
|
výměna >> |
|
na 19.3. 1. hod |
4 |
ANJ |
|
T9 |
supluje |
Kol |
(Tau) |
|
2KCP |
2 |
ZPV |
|
T1 |
přesun << |
Tum |
z 2. hod |
2 |
ZPV |
|
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
7 |
MAT |
|
T1 |
supluje |
Rus |
(New) |
|
2PV |
6B |
EKO |
|
K4 |
výměna << |
VJ |
z 20.3. 6B. hod |
6B |
ANJ |
|
|
výměna >> |
|
na 20.3. 6B. hod |
|
3OB |
3 |
UCT |
|
S208 |
přesun << |
BoD |
z 18.3. 2. hod |
3 |
ZSV |
|
|
přesun >> |
|
na 18.3. 3. hod |
|
3PSB |
3 |
EKO |
|
H49 |
výměna << |
Řim |
z 18.3. 2. hod |
3 |
PSK |
|
|
výměna >> |
|
na 18.3. 2. hod |
|
3PV |
5 |
TEV |
|
|
odpadá |
|
(Har) |
6A |
TEV |
|
|
odpadá |
|
(Har) |
|
3S |
3 |
TEV |
TEVc |
STEV |
navíc |
KrP |
|
3 |
TEV |
TEVa |
mim |
navíc |
PL |
|
3 |
TEV |
TEVb |
mim |
navíc |
Zar |
|
3 |
TEV |
TEVc |
|
odpadá |
|
(KrP) |
3 |
TEV |
TEVa |
|
odpadá |
|
(PL) |
3 |
TEV |
TEVb |
|
odpadá |
|
(Zar) |
4 |
TEV |
TEVb |
mim |
navíc |
Zar |
|
4 |
TEV |
TEVc |
STEV |
navíc |
KrP |
|
4 |
TEV |
TEVa |
mim |
navíc |
PL |
|
4 |
TEV |
TEVc |
|
odpadá |
|
(KrP) |
4 |
TEV |
TEVa |
|
odpadá |
|
(PL) |
4 |
TEV |
TEVb |
|
odpadá |
|
(Zar) |
|
4PSA |
7 |
TEV |
sk B |
HTV1 |
navíc |
Bla |
|
8 |
TEV |
sk B |
HTV1 |
navíc |
Bla |
|
|
4PSB |
3 |
OSE |
|
H46 |
výměna << |
ZuV |
z 20.3. 3. hod |
3 |
OSE |
|
|
výměna >> |
|
na 20.3. 3. hod |
|
4PVS |
1 |
PSY |
EKMG |
|
odpadá |
|
(Bra) |
1 |
KAM |
ANTP |
|
odpadá |
|
(CL) |
2 |
EKO |
EKMG |
|
odpadá |
|
(VJ) |
2 |
KAM |
ANTP |
|
odpadá |
|
(CL) |
3 |
TEV |
TEVc |
|
odpadá |
|
(KrP) |
3 |
TEV |
TEVa |
|
odpadá |
|
(PL) |
3 |
TEV |
TEVb |
|
odpadá |
|
(Zar) |
3 |
BIM |
ANTP |
|
odpadá |
|
(Har) |
4 |
TEV |
TEVc |
|
odpadá |
|
(KrP) |
4 |
TEV |
TEVa |
|
odpadá |
|
(PL) |
4 |
TEV |
TEVb |
|
odpadá |
|
(Zar) |
4 |
VAZ |
ANTP |
|
odpadá |
|
(Kol) |
5 |
MAM |
EKMG |
|
odpadá |
|
(Fol) |
5 |
TEV |
ANTP |
|
odpadá |
|
(Har) |
6A |
TEV |
ANTP |
|
odpadá |
|
(Har) |
6B |
KOA |
EKM2 |
|
odpadá |
|
(StaR) |
6B |
KOA |
EKM1 |
|
odpadá |
|
(Pap) |
1. - 2. hod, 5. hod, 3. - 4. hod, 6A. hod Odborná praxe |
|